Адреса: просп. Ю. Гагаріна, 27,
м. Київ, Україна, 02094
Телефон: 380(44)292-0134
Факс: 380(44)296-7115
E-mail: office@ukrbook.net
URL: http://www.ukrbook.net

Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова" впроваджує УДК.

Книжковою палатою України організовано і проведено науково-практичний семінар "Універсальна десяткова класифікація: нові можливості інформаційно-пошукової системи" (у межах заходів із підвищення кваліфікації фахівців бібліотечної сфери) та на вимогу Постанови Кабінету Міністрів України  від 22 березня 2017 р. №177 "Про припинення використання в Україні Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації". У роботі семінару, який проходив онлайн на платформі "Google Meet" 03 грудня 2020 р. взяли участь 62 учасника.

У ході семінару слухачі обмінювалися досвідом та отримали додаткову корисну інформацію, яка допоможе їм у подальшій практичній роботі.

Про актуальність та важливість методичної роботи Книжкової палати України свідчать численні відгуки, серед них:

Галаговець В. В. (Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка)

"Сподобалося. Змістовно. Хочеться продовження в такому форматі"

Чегринець М. М. (Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка)

"Дякуємо! Завжди активно користуємося методичними матеріалами Книжкової Палати України як друкованими, так і представленими матеріалами семінарів на вашому сайті. Щиро вдячні також за співпрацю."

Максимова Т. В. (Полтавська обласна універсальна бібліотека ім. І. П. Котляревського)

"Дуже сподобалось живе спілкування, можливість поставити запитання і отримати фахову відповідь. Формат цікавий, зрозумілий. З радістю візьмемо участь в подальших проектах на цій платформі. Дуже дякую!"

Муравська О. Г. (Бібліотека-філія с. Зарічани)

"Дякую за роз'яснення щодо індексування по УДК в сільській невеликій бібліотеці"

Кисельова С. В. (Національна бібліотека України для дітей)

"Підтримка та адаптація міжнародної класифікаційної системи УДК — величезна титанічна робота. Бібліотеки України для дітей здійснили значну роботу із забезпечення переходу бібліотек на систематизування документів за УДК, і наші напрацювання та досягнення були б неможливі без плідної співпраці з Книжковою палатою України. Консультації, спільні заходи, рецензування матеріалів, участь у навчаннях — це запорука успіху впровадження, актуалізації та вдосконалення УДК. Вдячна за запрошення та змістовні доповіді."