Адреса: просп. Л. Каденюка, 27,
м. Київ, Україна, 02
094 Телефони: +380(44)292-0134
+380(44)296-7115
E-mail: office@ukrbook.net
Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Закон України «Про запобігання корупції»

Антикорупційна програма Державної наукової установи Книжкова палата України імені Івана Федорова

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції - Котенко Олександр Володимирович +380 (44) 292-01-34.

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Книжкової палати України за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти:

електронною поштою на адресу kotenko@ukrbook.net

за телефоном +380 (44) 292-01-34.

Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

Прізвища, імені, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи.

Тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), яка може бути перевірена.

Прізвища, імені, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.